Jump to Navigation

Pre deti EA

ENGLISH ADVENTURE

Autori Cristiana Bruni, Anne Worrall a Izabella Hearn vytvorili pre najmenšie deti od 3 – 12r. ucelenú sériu vynikajúcich, bohato ilustrovaných učebníc, spolu s množstvom doplnkového materiálu. Vďaka English Adventure sa výučba pre Vaše deti stane nezabudnuteľným čarovným zážitkom. Dobre známe rozprávkové prostredie a postavičky Walta Disneyho ich bude nesmierne motivovať. Nebudú čas tráviť len v rozprávke, ale autori ich zavedú aj do reálneho sveta.

Prečo vyučujeme z týchto účebníc?

Záleží nám, aby naši žiaci dosiahli požadované ciele prostredníctvom citlivo zostavenej a veľmi dobre štruktúrovanej osnovy, ktorá zabezpečí priebežné opakovanie a upevňovanie prebratého učiva.

Učebnice sú navrhnuté pre deti tak, že s výučbou začíname už od 3 rokov. Su pútavé, bohato ilustrované a deti rýchlo zaujmú. Deti si prostredníctvom nich precvičujú slovnú zásobu nenásilne, prostredníctvom veľkého množstva piesní a riekaniek.

Každá kniha je doplnená o CD aby mohli deti pokračovať s učením sa aj mimo triedu.

Neoceniteľnou podporou pre nás ale hlavne pre Vás sú aj nasledovné internetové stránky, kde nájdete: extra aktivity a námety ako aj množstvo voľne stiahnuteľného materiálu - www.english-adventure.netMain menu 2

Dr. Radut Consulting